poniedziałek, 10 listopada 2014

Terapia zajęciowa i jej materialny efekt

Zawieszka decoupage

Na co dzień pracuje z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi pomagając im znaleźć zatrudnienie, dlatego tematyka rehabilitacji osób niepełnosprawnych jest mi bardzo bliska.  Dzisiaj chciałabym pokazać wam efekty terapii jednego z Domów Pomocy Społecznej skierowanego do  osób niepełnosprawnych. Podopieczni  DPS Rokocin  w ramach terapii zajęciowej ( której celem jest rehabilitacja psychiczna oraz fizyczna osób niepełnosprawnych poprzez wykonywanie określonych czynności) w swojej pracowni wykonują przedmioty dekoracyjno- użytkowe. Wszelkie prezentowane prace są sprzedawane, a dochód ze sprzedaży przeznaczany na materiały do tworzenia kolejnych dzieł. Ja dzięki uprzejmości koleżanki pracującej w tej placówce miałam okazje zakupić od nich zawieszkę serce z kogutami wykonaną techniką decoupage idealnie komponującej się z wygranymi poduchami u Deliratio:) Więcej prac na stronie domu w zakładce galeria-----> KLIK

6 komentarzy:

 1. Jestem ogromną fanką wzorów łowickich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście powstało piękne uzupełnienie :)
  Te motywy to nasz skarb narodowy , super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiści super pasuje! Ja uwielbiam wynajdywać takie rzeczy pasujące do sibie :) Gratuluję dobrego oka. Bo to trzeba mieć oko do detali, żeby tak połaczyć :) I wie pani, tak czytam i czytam i pisze pani, że pracuje pani z osobami niepełnosprawnymi. a wie pani, że ja też :) Ale tylko z jedną, jestem tak zwaną Personal Assistant. Wiele osób niepełnosprawnych spotykam na spotkaniach, na które jeździmy. Ale tu w Anglii jest inaczej - oni maja dofinansowania od rządu i to spore. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło spotkać koleżankę z branży:) W Anglii to z całą pewnością wygląda inaczej niż u nas....pozdrawiam serdecznie!

   Usuń