środa, 5 listopada 2014

Prezent od premiera:)

Mapa z okazji 25 lat wolności

Dzisiaj troszkę nietypowo gdyż chciałam Wam pokazać mapę jaką otrzymałam w zeszłym tygodniu z okazji 25 lat Wolnej Polski. Idealny gadżet dla małych i dużych do kącika naukowego:) Pomoże nie tylko w lekcji historii ale również nada nowego wyrazu pokojowi.

.

Jeśli któraś z Was ma ochotę na taką mapkę odsyłam do strony KLIK gdzie podając jedynie swoje dane osobowe do wysyłki dostaniem listownie bezpłatnie jeden egzemplarz mapki. 

Serdecznie zachęcam! 

Z kolei dla maniaków elektronicznych nowości dydaktycznych mapka również jest na tej stronie dostępna online:)5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie oceniam wartości edukacyjnych tej mapy i na ile POMOŻE w lekcji historii. Co do określenia "Prezent od Premiera" nie mogę się z nim zgodzić. Mapa powstała ze środków publicznych, nie powinna być nazywana prezentem od danej konkretnej osoby.

   Usuń
  2. Ta mapa jest nazywana prezentem od premiera dla pierwszaków zapraszam tutaj: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/mapa-polska-25-lat-wolnosci-prezentem-od-premiera-dla-pierwszakow/16398790 stąd taki tytuł posta. Jako laik historyczny i pedagog w jednym myślę, że jest to fajny sposób zainteresowania dzieciaki historią Polski. Forma graficzna mapy jest bardzo ładna- treściowo mogłaby być mniej typowa ale i tak myślę że sama mapa jest warta uwagi.

   Usuń
 2. Trochę tendencyjnie i stereotypowo, to mam do zarzucenia mapie. Ale ja jestem agresywna regionalnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się ale - mogłoby być więcej oryginalnych wiadomości będących jednocześnie typowymi dla rejonu.

   Usuń