czwartek, 2 stycznia 2014

Niebieski czy zielony?

Stworki z filcu

Witam wszystkich w nowym roku!!!! Niech będzie lepszy od poprzedniego!!!!

Ja zawsze po zabawie sylwestrowej choćbym nie wiadomo jak była padnięta wyciągam z portfela postanowienia noworoczne z minionego roku i z pietyzmem sprawdzam co się udało, a co nie. Następnie rwę kartkę i na nowej wypisuje postanowienia noworoczne na 2014 rok. W tym miejscu chciałabym dodać, że po włożeniu do portfela karteczki z postanowieniami przez cały rok jej nie czytam. Takie zaklinanie losu, aby się wszystko udało:)

No dobrze, ale dzisiejszy post  nie miał być o moich karteczkach w portfelu, a tych mam mnóstwo (stary bilet, rachunek, paragon, jakaś notatka, itp), a o stworkach. Jak co roku na święta spotykam się z całą rodziną przy świątecznym stole. Mój brat przyjechał z chłopakami - 8 letnimi bliźniakami Dobromirem i Aleksandrem. Chłopaki widząc, że wieczorem wyciągam płaty filcu aby zrobić broszki (o nich w innym poście) uparły się, że też chcą jakąś przypinkę. A ponieważ "babą" nie są, chcą coś bardziej "męskiego" :) I tak powstały stworki, które towarzyszyły im przez całe święta przypięte do piersi.6 komentarzy:

 1. Fajne stworki wyszły chłopcom. :) Takie naprawdę męskie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stworki robiłam ja sama...ale pod ich czujnym nadzorem.:)Jeden chciał żółte guziki na oczy, drugi chciał aby jego stworek był wysoki itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie wersje wyszły Ci cudnie :-) Jednak to nieprawda, że tylko dziewczyny lubią ozdóbki :-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chłopcy w każdym wieku lubią się stroić:P

   Usuń
 4. śliczne są!
  myślę, że chłopaki mają dobre oko:D można by ich podkusić jeszcze o parę pomysłów i stworzyć całe zastępy takich stworków, a tym samym przejąć władzę nad światem.. :D
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekaże chłopakom:) Niestety kolejna okazja robienia stworków w Wielkanoc gdyż wtedy będę się z nimi widzieć.

   Usuń