czwartek, 30 stycznia 2014

Głosuję na BLOG ROKU przytulona do poduszki ze swetra!

Głosownie rozpoczęte!!!!

Ruszył II etap konkursu Blog Roku 2013 - głosowanie SMSowe na blogi. 
Trwa ono od dzisiaj do 6 lutego, do godz. 12.00. 

Z danego numeru telefonu (z sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat) można głosować tylko jeden raz na dany blog w trakcie konkursu. Można jednakże z tego samego numeru głosować także na inne blogi. Koszt 1 smsa to 1,23 zł brutto.Aby oddać głos na blog DIY po Polsku należy wysłać SMS o treści 

J00038 na numer 7122Dziękuję za każdy głos na mój blog!


A teraz zapraszam Was do obejrzenia poszewki ze swetra, którą zrobiłam z rękawów swetrzyska potrzebnego do wykonania pokrowca na obrotowe krzesło. Odkąd  zrobiłam tą poduszkę mogłabym na niej leżeć godzinami. Przychodzę z pracy do domu i od razu się na niej kładę. Choćby na chwilkę aby tylko zamknąć oczy na parę sekund. Gdy proszę męża o podanie poduszki od razu wręczą mi JĄ. Jest miękka, mięciutka, mięciuteńka - NAJLEPSZA! Kto nie ma takiej poduchy niech szybko rozpruwa sweter i szyje! Niech nie czeka ani minuty dłużej gdyż warto taką podusię posiadać nie tylko ze względu na jej walory zewnętrze, ale przede wszystkim ze względu na to poczucie miękkości jaki dostarcza. A wykonanie jej jak i wszystkich moich prac bardzo proste. Wystarczy umiejętnie obchodzić się nożyczkami i nitką z igłą:) 

A O TO I ONA:


A OTO TUTORIAL


PODUSZKA W TOWARZYSTWIE  KRZESŁA
3 komentarze:

 1. NO :D Super pomysł i ta satysfakcja, ze cos sie samemu zrobilo i ze wyszlo i ze jest przydatne :) Niestety co do obchodzenia się umiejętnie nożyczkami i igłą to mam wątpliwości co do mojego przypadku :D Ale swetrów pod dostatkiem. Moj ostatni zakup to maszyna do szycia wiec pierwsza poszewka bedzie z materialu (jesli w ogole bedzie to mozna nazwac poszewka)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten sweter musiał być iście olbrzymi!
  Poduszka 1. klasa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Głos oddany :)
  Swoją drogą chyba muszę popracować nad swoimi umiejętnościami i zręcznym posługiwaniem się igłą i nożyczkami bo tez chce taką poduchę!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń