wtorek, 10 września 2013

Klipsy biurowe w naszyjniku?

Naszyjnik z klipsów biurowych

Jako pracownik biurowy otaczam się mnóstwem gadżetów. Jednym  nich są klipsy biurowe. Bardzo przydatne urządzenie gdy chcemy mieć porządek w dokumentacji papierowej. Ale ponieważ  jest to blog DIY przedstawię Wam klipsy w wydaniu naszyjnika w modnym kolorze ostrego pomarańczu.


Materiały
włóczka, klipsy biurowe, nożyczki

Sposób wykonania.

1. Przygotowujemy 3 frędzle okręcając włóczkę wokół rolki papierowej dziesięciokrotnie. Następnie obwiązujemy jej jeden koniec kawałkiem włóczki. Drugi koniec przecinamy na pół. 

 2. Z klipsów wyjmujemy srebrny element. Następnie odcinamy dwa równej długości sznureczki z włóczki. Nawlekamy przez oba sznureczki jeden klips.

3. Następnie nawlekamy frędzelek, a za nim kolejny klips. Czynność powtarzamy do uzyskania zadowalającego efektu. Na zakończenie swojej pracy z obu stron skrajnych klipsów wiążemy supełki.


Gotowy naszyjnik :)

6 komentarzy:

 1. Dobry pomysł. Tylko ja zawsze gubię te spinacze i później mi brakuje... Gdzieś widziałam kolorowe, jakieś takie neonowe i trochę mniejsze. Te by dopiero pasowały! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz dobry pomysł- koniecznie muszę znaleźć kolorowe spinacze- wiesz może gdzie?

   Usuń
 2. takie male kolorowe sa w biedronce, aprzynajmniej byly, ale jeszcze moga byc resztki - po 6 zł chyba opakowanie takie tychs pinaczy i czegos jeszcze. 4 kolory były.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam napisać, że Biedronka. Widziałam zielone, pomarańczowe i różowe, czwarty kolor ludzie już u mnie roznieśli.
   Ale widziałam też na allegro, są dostępne kolorowe. I w zwyczajnym papierniczym - trochę droższe niż w innych miejscach, ale równie barwne.

   Usuń
 3. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi.....Biedronko strzeż się!

  OdpowiedzUsuń